«АгроКУБ» фінансово підтримує рівненських аграріїв

3

Фермерське господарство «Переможець», яке очолює Костянтин Зайко, було створене «з нуля» у 2005 році.

Уже третій місяць ПриватБанк допомагає розвивати АгроБізнес завдяки новій програмі кредитування агропромислового сектору — «АгроКУБ». Уперше, у період весняно-польових робіт, банк запропонував необхідне фінансування потреб аграріїв з адаптованими графіками погашень.

«Агробізнес на сьогодні в Україні є одним з найуспішніших сегментів економіки. Тому ПриватБанк, сприяючи розвитку галузі, кредитує аграріїв з використанням, так званих сезонних “кредитних канікул”. – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Також ПриватБанк активно сприяє розвитку державних програм, коли місцева влада забезпечує компенсацію відсотків за користування кредитами з коштів місцевих бюджетів. Перші такі компенсації уже отримують аграрії у східних областах України. По запровадженню таких програм проводиться робота і на Рівненщині».

Фермерське господарство «Переможець», яке очолює Костянтин Зайко, було створене «з нуля» у 2005 році. І кожного року тут збільшували потужності виробництва і розвивались. Нині «Переможець» на 405 гектарах вирощує зернові та технічні культури (пшениця, ячмінь, гречка, соя, кукурудза), а раніше ще й цукровий буряк.

«У наш час фермерам грошей, м’яко кажучи, не вистачає. Нам постійно потрібно щось докупляти, оновлювати й ремонтувати техніку. Всі гроші, які ми отримали від банку, вклали у добрива і тепер сподіваємось на кращі результати. Ти ж землю не обманеш – якщо нічого туди не даси, не підживиш, то вона так і не вродить. – ділиться досвідом Констянтин Зайко. – Про програму «АгроКУБ» мені розповіли у банку, оскільки я є клієнтом ПриватБанку ще з 2005-го. Цього року вони справді пішли назустріч підприємцям і фермерам, і це дуже добре. Сама процедура подачі документів та очікування погодження з головного офісу банку не забрала багато часу. Ось саме це мені подобається в «Приваті» – оперативність і простота».

Після подання заявки фахівці оцінюють попередні ризики і допомагають розмістити інформацію про бізнес-проект. Аграрію надаються гроші для реалізації, які потім виплачує рівними частинами згідно з графіком, складеним банківськими фахівцями. ПриватБанк пропонує аграріям регіону особливі умови кредитування на термін до 12 місяців. Відсотки за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту «АгроКУБ» збільшено до 500 000 грн.

Головна перевага «АгроКУБу» — це можливість отримати сезонні «кредитні канікули». Згідно розробленої програми аграрії зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами.

ПриватБанк обслуговує в агросекторі 11 188 юридичних осіб та 3 574 приватних підприємці. Частка ринку фінансової установи в цій галузі — 44% (за обслуговуванням рахунків).

У 2017 році ПриватБанк планує спрямувати на підтримку малого бізнесу понад 10 млрд грн. Національна програма «КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю залучити фінансування для розвитку власної справи. ПриватБанк є одним з найінноваційніших банків світу, лідером банківського ринку країни.

Comments

comments

ПОДЕЛИТЬСЯ