Програма кредитування «КУБ» допомагає впроваджувати енергоощадні технології на Рівненщині

1

У Рівному та в області з кожним роком прикладів успішної діяльності енергоефективних проектів стає більше, і все більше споживачів прагнуть економити. ТОВ інженерна компанія «Інкомсистем» працює на ринку з 2011 року – компанія займалась переважно автоматизацією технологічних процесів та розробкою програмного забезпечення для технологічних ліній. А з 2014 року почали розвиватись у напрямку енергоефективності.

Зараз «Інкомсистем» пропонує повний комплекс послуг з проектування і монтажу, капітального ремонту систем опалення, водопостачання, водовідведення, модульних котелень, комбінованих систем опалення та систем автоматичного регулювання теплоспоживання. У компанії працюють як інженерна, так і робоча групи, тому тут роблять все – від проекту і до здачі в експлуатацію.

«Ми займаємось проектами як у Рівному, так і в області, також надаємо консультації в інших областях. Ми постійно ростемо і розвиваємось, проте, щоб почати робити більше замовлень, нам потрібно більше оборотних коштів», – розповідає Юрій Буратчук.

«Інкомсистем» давно вже є клієнтом ПриватБанку та програмою кредитування «КУБ» (Країна успішного бізнесу) користуються вже вдруге. Майже рік тому вони отримали кредит за програмою для поповнення оборотних коштів, створення нових робочих місць та на закупівлю нового обладнання, яке було необхідним для реалізації проектів, розповідає засновник та керівник "Інкомсистем".

«Я постійно шукаю кредити, хоч і вони мають великі відсотки, проте без них ніяк. Ми намагаємось рости, збільшувати обсяги та наймати нових працівників. Щоб займатися більшою кількістю проектів, нам потрібно більше обігових коштів, – зазначає Юрій Буратчук. – Ось у червні ми закінчуємо роботу над двома об’єктами і вже скоро зможемо погасити другий кредит по програмі "КУБ", а потім плануємо скористатись програмою втретє і брати ще більшу суму. Чим більше у нас обігових коштів, тим більший об’єм роботи можна виконати і більшу кількість енергозберігаючого обладнання можна встановити.Якщо порівнювати кредити по програмі "КУБ" з кредитами, які видають кредитні спілки, то це небо і земля. Адже деякі зі спілок дають кредити і під 70% річних, а ось по «КУБу» це лише 2% на місяць».

За рік роботи програми «Країна успішного бізнесу» («КУБ») ПриватБанк видав вітчизняним підприємцям понад 9 000 позик на розвиток власної справи. Як повідомили в банку, позичальники програми «КУБ» уже створили понад 151 000 нових робочих місць. До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн. Детальна інформація про проект КУБ та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: kub.pb.ua/get-credit.

Comments

comments

ПОДЕЛИТЬСЯ